Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги

мошенника и зятя Лаврова Александр Винокуров: биография непотопляемого рейдера Коррумпированная энергетика Павла Ливинского \"Свинское дело\" на полях сражений? Кровавый Якубов. Часть 1. Как горцы захватывали Москву Катала Шапран Сергей Валентинович из Alumeta Group и аферолюб Сергей Коробка из BRAZ Line — одно лицо сколько нужно спортивных сумок для перевозки $3 Рустэм Магдеев рассказал суду Сергей Ковбасюк и «Адвокаты и бизнес» «Зачистка» от Кацыва Интерпол: Геннадий Семигин партнер солнцевской группировки Парамонов Михаил Сергей Недяк и Виктор Берестенко: одиозные мошенники из компании «С.М.Т.-ЛТД» провернули грандиозную аферу Почта Банк — отдельный кармашек в личной свинье-копилке любовника Наили Аскер-Заде Андрея Костина? Дудкин Пётр Осипов Гудков Геннадий Байтазиев Талгат Авакян Борис Ольхович Евгений Александрович Якубовский Дмитрий владимир алексеевич брынцалов Мовлади Удугов информполитика Прецедент Барбула: как остановить массовую блокировку украинских сайтов Коррумпированный Дон Жуан Павел Ливинский окунул Россети в скандал Артур Ересько - агент ФСБ с украинскими корнями Французские власти обвинили казахстанского миллиардера в отмывании денег где обучение за год стоит ₽800 тыс. Муж омбудсмена Кузнецовой служит в храме при школе

Впаде чи підніметься? Що чекає курс долара в Україні цього літа

Впаде чи підніметься? Що чекає курс долара в Україні цього літа

Наступні кілька місяців в Україні — найбільш сприятливий для гривні період. Сезонне зміцнення повторюється з року в рік, не стане винятком і 2018-й. Знижується імпорт енергоресурсів, ростуть експортні виручки від продажу сировини — все це стимулює зміцнення гривні. Згідно з оцінками аналітиків, долар в Україні влітку може подешевшати до 25₴

OBOZREVATEL.UA розібрався, як і чому вже через кілька місяців може впасти курс долара.

Скільки буде коштувати долар в Україні

Курс гривні залежить від двох чинників: попиту і пропозиції. І чим вище пропозиція, тим дешевше американська валюта. Джерел поповнення кілька: кредити, експортні виручки, гроші від заробітчан, інвестиції. А попит може зростати через активність імпортерів. Наприклад, в опалювальний сезон або напередодні свят. Крім того, долари купують самі українці, також попит зростає при погашенні зовнішніх кредитів.

Влітку традиційно збігаються відразу кілька позитивних для гривні факторів. Знижується імпорт енергоресурсів, а експортні виручки зростають. Тільки за минулий тиждень світові ціни на пшеницю зросли на 5%. Аналітики прогнозують поетапне подорожчання металу на світовому ринку. Такий же прогноз в своєму огляді опублікував і МВФ. За інформацією Всесвітнього бюро статистики металів, розрив між попитом і пропозицією збільшується. У такій ситуації уникнути зростання цін не вдасться. Таку тенденцію в тому числі пояснює скорочення виробництва в Китаї. Високі літні виручки аграріїв також стануть опорою для української національної валюти.

Долар може подешевшати до 25-26,5 грн / $, впевнений старший аналітик Forex Club Андрій Шевчишин. За оцінками експерта, зміцнення відбудеться на початку літа і протримається до осені. Перешкодити такому прогнозу можуть падіння цін на світових ринках і поганий урожай.

У той же час старший аналітик "Альпарі" Вадим Іосуб вважає, що більш ймовірний річний курс — 26-26,5 грн / $. Експерт вважає, що високі ціни на метал, руду і аграрну продукцію дозволить тривати зміцненню до осені. Серед негативних факторів — можлива відсутність позитивних новин від МВФ. Однак, як уже писав OBOZREVATEL.UA , гривня може різко девальвувати через відсутність кредиту МВФ вже в наступному році. На даний момент обсяги золотовалютних резервів (ЗВР) дозволяють Нацбанку виходити на внутрішній ринок і утримувати стабільний курс.

"Динаміка курсу долара до кінця літа буде проходити під гаслом стабільності поблизу нинішніх рівнів. З одного боку, на курс національної валюти тисне відсутність прогресу за програмою з МВФ, навряд чи черговий транш буде отриманий раніше осені, а то, і кінця року. З іншого боку, до кінця літа можна чекати традиційної сезонної стабілізації курсу ", — пояснює Іосуб.

"Динаміка курсу долара до кінця літа буде проходити під гаслом стабільності поблизу нинішніх рівнів", — вважає експерт.

Відзначимо, падіння курсу долара влітку також очікують і в найбільших українських банках. У той же час курс євро буде залежати від його позиції по відношенню до американської валюти. Якщо Федеральна резервна система США збільшить ставку, то євро в Україні може знизитися до 30-30,6₴

Зростання після падіння: до кінця року долар наблизиться до 30 грн

І офіційні прогнози уряду, і оцінки провідних експертів говорять про те, що вже до кінця цього року курс національної валюти наблизиться до позначки 30 грн/$. Подорожчання американської валюти може початися у вересні і триватиме практично до кінця року.

Новини
Травневий сюрприз: що буде з курсом долара в Україні

Тому, як уже писав OBOZREVATEL.UA , бажаючим придбати валюту краще зробити це влітку. Також варто звернути увагу, що курс долара в останній тиждень місяця трохи нижчий, ніж в першій половині. Це пов’язано з виплатами, які здійснюють в останні дні календарного місяця.

Поступове подорожчання долара — нормальна для України ситуація. Якщо при цьому рівень доходів випереджає зростання долара, на добробут українців девальвація не вплине. Правда, подорожчання долара "з’їдає" гривневі заощадження, які частину українців тримають під матрацами. Тому економісти радять зберігати гроші на депозитах і в декількох різних валютах. Тоді банківські ставки за вкладами компенсують зростання цін, а подорожчання однієї валюти компенсує девальвацію іншої.

Нагадаймо, міжнародне рейтингове агентство S & P у своєму новому прогнозі змінило очікування курсу національної валюти України на кінець цього року з 27,3 до 29,5 грн / $. В уряді звучали такі валютні прогнози: обмінний курс гривні (в середньому за рік) 2018 року складе 29,3 грн за долар, у 2019 році — 30,5 грн за долар, в 2020 році — 31 грн за долар.

Читайте всі новини по темі "Курс валют" на сайті "Обозреватель".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/business-and-finance/v-ukraini-rizko-vpade-kurs-dolara-chogo-chekati-vlitku.htm”

loading