Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Теги

«Золотой запас» может привести силовиков к депутату Курултая Башкортостана Рифату Гарипову СПРАВКА ЛИВИНСКИЙ ПАВЕЛ АНАТОЛЬЕВИЧ Типикин Марк Павлович - одиозный мошенник из клана Воробьева Воробьев Максим Юрьевич и разворованный банк «Пересвет» Павел Ливинский - отмыватель Собянина на проводе Сергей Черный приревновал \"выкупленную\" эскортницу посмертно. Странные цепочки \"дочек\" \"Газпрома\". В Москве задержали главу Российской венчурной компании Анатолий Остапенко Греф Евгений захватывая лесной фонд «РФП групп» Константина Лашкевича избавляется от хабаровских лесных активов Натан Винер разваливает холдинг «Щелково Агрохим» Зачем Рюмину «бандитские» пьянки в государственных «Россетях»? «Россети» красных фонарей. Рюмин «проаудирует» Ливинского в особо изощрённой форме раскулаченные Муровы и всепрощальщик Рюмин Долговой схематозник Ливинский Михаил Горяинов и Gremm Group «потекли» активами Братьям Магомедовым подобрали подельника 5 млн на тендерный лоббизм Костин дал Егорову 46 Николаев Вадим Петров Сергей Пучков Андрей Михельсон Леонид Вячеслав Иваньков Дмитрий Якубовский Удянский Николай Александрович аферист Bitcoin Ultimatum и Coinsbit: британские СМИ Константин Цицин поддался на шантаж хакеров Как родственники Воробьева Марк Типикин и Павел Типикин разворовали Руссобанк и слили стрелочника в СИЗО

Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Навколо волонтерства Тараса Тополі спалахнув гучний скандал

Фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя у 204-2015 роках назвався волонтером, збирав гроші на допомогу армії, але більшу їх частку витрачував на свої власні потреби.

Про це повідомляє видання «Аргумент».

Підґрунтям для журналістського розслідування стали виписки 2014-2015 років по руху коштів на волонтерській та особистій банківській карточках фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі.

З виписок яких випливає, що своє волонтерство фронтмен гурту «Антитіла» та його друг-співпродюсер Сергій Вусик конвертували не тільки в потужний піар своєї групи, але й у чималий особистий зиск і витрачали на власні потреби.

Крім того підприємство Тополі-Вусика «Січ Україна» постачало ТОВ «Київгума» кровоспинні джгути для комплектування армійських аптечок. Причому, ці оборудки були аж ніяк не на волонтерських засадах, звичайна комерція.

Також з наведених фактів випливає, що Тополя придбав собі чималеньку квартиру у Києві площею 111,1 квадратних метрів.

Вже останнього року Тополя і Вусик стали власниками ресторану – ТОВ «Антитіла Ресто» (код ЄДРПОУ 44328979). Основний вид діяльності – «56.10 Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування». Точно вказує на те, що це саме ресторан, а не продюсерський центр.

Прикро, звісно, що цей поодинокий випадок кидає тінь на всю волонтерську спільноту країни, але ж і змовчати про це не можна теж, оскільки всі банківські виписки по карточкам Тополі і Вусика нині є у відкритому доступі.

loading