Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Бранці Кремля. Митрополит Епіфаній зустрівся з родичами українських політв’язнів

Бранці Кремля. Митрополит Епіфаній зустрівся з родичами українських політв’язнів

Голова ПЦУ митрополит Епіфаній на зустрічі з родинами політв’язнів

Фото Іван Сидор via Facebook


Голова Православної церкви України, митрополит Київський та всієї України Епіфаній 12 січня, у день політв’язня, зустрівся з родинами українців, яких утримують в Росії з політичних мотивів.

Зустріч пройшла в приміщенні Духовної академії, розташованому на території Михайлівського монастиря у Києві. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У свою чергу, представник прес-служби ПЦУ Іван Сидор описав захід як "неформальну зустріч за святковим столом".

Окрім родичів політв’язнів, до розмови з очільником ПЦУ долучились представники посольств США та країн Євросоюзу. Зокрема, були присутні посли і заступники послів США, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії, а також міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш, очільники українських громадських організацій.

Серед родичів українців, незаконно утримуваних в Росії, був зокрема батько політв‘язня Павла Гриба.

Митрополит повідомив, що представники різних релігійних конфесій через Українську раду церков і релігійних організацій звертаються до міжнародної спільноти із проханням посприяти звільненню українців, ув’язнених російською стороною.

Під час вечері її учасники, які належать до різних релігійних конфесій, спільно помолилися за звільнення українців.

На сьогодні у російських в’язницях з політичних міркувань протиправно утримують понад 80 громадян України, повідомила раніше 12 січня уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

  • Читайте також: Понад 80 українців утримуються в російських в’язницях за політичні погляди – Денісова

12 січня вважається Днем українського політв`язня, оскільки саме в цей день у 1972 році почалася хвиля арештів української інтелігенції.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/branci-kremlya-mitropolit-epifaniy-zustrivsya-z-rodichami-ukrajinskih-politv-yazniv-50001416.html”

loading