Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

У Києві відкриють легальний цвинтар для тварин

У Києві відкриють легальний цвинтар для тварин

У Києві до кінця 2020 року має з’явитися перше кладовище для домашніх улюбленців.


Як повідомляє НВ, кладовище для тварин має з’явитися неподалік від ТЕЦ-6 у Деснянському районі столиці. Цього року кладовище для домашніх улюбленців буде готовим майже на 60%. Завершити будівництво мають вже у 2020 році. У столичному бюджеті на проекти першого офіційного кладовища для домашніх улюбленців і притулок для тварин передбачено майже 27 мільйонів гривень.


Як повідомив начальник управління контролю за благоустроєм Тарас Панчій, на притулок заплановані 25 млн гривень, а на кладовище цього року надали 2 мільйони. Хоча загалом проект оцінюють у 52 мільйона.


Наразі легально поховати тварину у Києві неможливо. Жителям Києва доводиться самостійно ховати своїх улюбленців на одному зі стихійних кладовищ, яке облаштували на Троєщині. Воно розташоване поблизу місця, де може з’явитися перше офіційне. Ще у 2007 році Київрада затвердила рішення, згідно з яким ховати тварин можна лише в спеціально відведених місцях, але кладовище так і не побудували.


Його проект місцева влада оцінила в більше ніж 20 млн гривень. Об’єкт мав розташуватися на чотирьох з половиною гектарах землі. Планували також крематорій і колумбарій. Зараз там кілька недобудованих будівель. Станом на 2008 рік на будівництво витратили 13 млн грн, а ще два роки потому проект заморозили.


Стихійні ж поховання тварин погрожували знести. Окрім стихійного кладовища на Троєщині, ховають домашніх тварин і на Русанівці. Знайти захоронення можна і в центрі столиці.


Муніципальний крематорій для тварин поки є лише у Львові.


Читайте також: У Києві використали рідкісну бойову отруту: син помер, батько в лікарні


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/12/u_kyievi_vidkryyut_legalnyy_tsvyntar_dlya_tvaryn_1486491”

loading