Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

’’Це ганьба’’: Фуркад зацькував російського допінгіста

’’Це ганьба’’: Фуркад зацькував російського допінгіста

Французький біатлоніст Мартен Фуркад негативно відгукнувся про перемогу Олександра Логінова в спринтерській гонці в Оберхофі.

Росіянин повернувся в спорт після тривалої дискваліфікації через позитивну допінг-пробу.

"Для мене це ганьба. Він виграв, але моєї поваги не отримає. Логінов повинен вибачитися і пояснити нам ситуацію, а він просто робить вигляд, що нічого не трапилося", — цитує Фуркада Sport24.

Мартен Фуркад

Мартен Фуркад

Новини
Українка створила міні-сенсацію на Кубку світу з біатлону

Легендарний біатлоніст не приховував свого обурення через поведінку росіянина.

"Я поважаю те, що Логінову дозволено змагатися, але не радий його перемозі і не поважаю його самого через допінг. Він так і не вибачився і не говорив про це. Ми були занадто добрі до нього. Не тільки я, але і ЗМІ, вболівальники і глядачі уздовж траси", — наїхав на Логінова Фуркад.

Олександр Логінов

Олександр Логінов

Як повідомляв OBOZREVATEL, норвезькі біатлоністи негативно висловилися про повернення в професійний спорт Олександра Логінова, який відбув дискваліфікацію. Росіянин виграв "срібло" спринту на етапі Кубка світу в чеському Нове Мєсто.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Кубок світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/tse-ganba-furkad-zatskuvav-rosijskogo-dopingista.htm”

loading