Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Денісова звернулася до Москалькової терміново надати медичну допомогу політв’язню Аметову

Денісова звернулася до Москалькової терміново надати медичну допомогу політв’язню Аметову

Денісова звернулася до Москалькової терміново надати медичну допомогу політв’язню Аметову

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до омбудсмена РФ Тетяни Москалькової та радника президента РФ Михайла Федотова із закликом забезпечити медичну допомогу утримуваному в СІЗО кримськотатарському активісту Кязиму Аметову.

Про це Денісова повідомила у середу, 9 січня, у Facebook.

Омбудсмен заявила, що життю Аметова загрожує небезпека, а стан здоров’я у нього критичний.

"Дочка Кязима Аметова повідомила, що у нього постійні напади задухи, підвищений артеріальний тиск та хворі нирки. При цьому належної медичної допомоги він не отримує", — написала Денісова.

За її словами, рідні Аметова готові передати йому усі необхідні ліки, щоб йому стало краще. "Сьогодні я повторно звернулася до Михайла Федотова та Тетяни Москалькової з проханням терміново вжити заходів для забезпечення Кязима Аметова належною медичною допомогою. Чекатиму відповіді", — додала омбудсмен.

Кязиму Аметову – кримському татарину, якого утримують у СІЗО Сімферополя, стало гірше. За словами його адвоката, життю...

Опубликовано Людмилой Денісовой Среда, 9 января 2019 г.

Нагадаймо, 23 листопада 2017 року російські силовики затримали в окупованому Сімферополі групу кримських татар – Бекіра Дегерменджи, Кязима Аметова, Асана Чапуха і Руслана Трубача. Їх звинувачують у вимаганні у громадянина Туреччини $ 7 тис.

ВідеоЗатриманий кримськотатарський активіст Едем Бекіров не отримує належної медичної допомоги

Сполучені штати і Євросоюз закликають Росію відпустити кримськотатарського активіста Едема Бекірова, якого окупаційна влада Криму тиждень тому затримала на в’їзді на півострів. В американському посольстві зазначили, що стан здоров’я активіста важкий і йому не надають медичної допомоги.

Затриманий кримськотатарський активіст Едем Бекіров не отримує належної медичної допомоги
ТСН. 16:45
  • Facebook
  • ВКонтакте
  • Google+
  • Twitter
  • Telegram

Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/denisova-zvernulasya-do-moskalkovoyi-terminovo-nadati-medichnu-dopomogu-politv-yaznyu-ametovu-1277889.html”

loading