Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

РФ розгортає у Британії нову шпигунську мережу — ЗМІ

РФ розгортає у Британії нову шпигунську мережу — ЗМІ

РФ розгортає у Британії нову шпигунську мережу — ЗМІ

Росія намагається створити у Великій Британії нову шпигунську мережу після викриття підозрюваних у хімічній атаці в Солсбері.

Про це повідомляє Daily Mail .

«Як стверджується, Росія намагається створити нову шпигунську мережу у Великій Британії після того, як її підрозділ було розкрито після нападу з нервово-паралітичною речовиною у Солсбері», — йдеться в повідомленні.

Розвідка Британії занепокоєна спробами РФ відновити свої позиції в країні. Місцеві чиновники впевнені, що ГРУ було ліквідовано після провалу отруєння Сергія Скрипаля та його доньки у Солсбері, і шпигунські операції тепер очолює Служба зовнішньої розвідки (СЗР).

«Якщо Москва зараз виділяє більше ресурсів для СЗР і більше свободи для роботи у Великій Британії, що, як ми вважаємо, і відбувається сьогодні, то це викликає набагато більше занепокоєння, оскільки вони професійніші», — зазначило державне джерело видання.

Як повідомляв Укрінформ, 5 березня офіцер ГРУ Сергій Скрипаль і його донька Юлія були знайдені непритомними в Солсбері і потрапили до лікарні з отруєнням невідомою речовиною, яку згодом ідентифікували як нервовий реагент «Новічок» російського походження.

5 вересня прокуратура Великої Британії назвала імена двох росіян, яких підозрюють у спробі замаху на Скрипалів. Британська розвідка з’ясувала, що підозрювані — «Олександр Петров» (справжнє ім’я Олександр Мишкін) і «Руслан Боширов» (справжнє ім’я Анатолій Чепіга) — офіцери ГРУ.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2614584-rf-rozgortae-u-britanii-novu-spigunsku-merezu-zmi.html”

loading