Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Автошколу, в якій навчалася винуватиця смертельної ДТП Олена Зайцева, можуть закрити

Автошколу, в якій навчалася винуватиця смертельної ДТП Олена Зайцева, можуть закрити

Слідство у справі про службову недбалість в автошколі, де навчалася Олена Зайцева, обвинувачена в ДТП, яке сталося в центрі Харкова в жовтні 2017 року і в результаті якого загинули 6 осіб, виявило ряд порушень в навчальному процесі.


Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, з посиланням на відділі комунікацій ГУ Національної поліції в Харківській області.


«У зв’язку з виявленими порушеннями, в період з 15 листопада по 15 грудня були направлені запити голові Державної акредитаційної комісії України, начальнику регіонального сервісного центру МВС в Харківській області та голові Державної акредитаційної комісії головного сервісного центру МВС з метою вирішення питань про позбавлення автошколи сертифіката про державної акредитації», – повідомили у відділі комунікацій.


Вказується, що наразі відповіді з вищезазначених організацій не отримані.


Згідно з інформацією, отриманою слідством з регіонального сервісного центру МВС в Харківській області, 5 грудня 2015 року Зайцевій було видано посвідчення водія на право керування транспортними засобами категорії «В».


У відповіді Міністерства освіти і науки на запит слідства зазначено, що автошкола не є установою професійного (професійно-технічного) освіти, не має відповідної ліцензії, не має права видавати документи державного зразка і не підпорядковується Міносвіти.


Нагадаймо, експертиза Дніпропетровського науково-дослідного інституту судово-медичних експертиз визначила, що автомобіль Олени Зайцевої, яку звинувачують в спричиненні ДТП у Харкові, в середньому рухався зі швидкістю 106 км за годину.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/01/04/avtoshkolu_v_yakiy_navchalasya_vynuvatytsya_smertelnoi_dtp_olena_zaytseva_mozhut_1482463”

loading