Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Трамп оголосив ім’я нового очільника Пентагону

Трамп оголосив ім’я нового очільника Пентагону

Патрік Шанахан стане новим міністром оборони США — Трамп оголосив ім’я нового очільника Пентагону
Патрік Шанахан стане новим міністром оборони США
Новий міністр оборони розпочне виконувати свої обов’язки з 1 січня


Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп оголосив про призначення Патріка Шанахана міністром оборони США. Про це Трамп написав у неділю, 23 грудня, в мікроблозі в соціальній мережі Twitter.


У дописі глава Білого дому наголосив, що новий міністр оборони розпочне виконувати свої обов’язки з 1 січня 2019 року. На думку Трампа, Шанахан, котрий донедавна посідав пост заступника глави американського оборонного відомства, є «дуже талановитою» людиною. До приходу в Пентагон Шанахан працював у корпорації Boeing.
I am pleased to announce that our very talented Deputy Secretary of Defense, Patrick Shanahan, will assume the title of Acting Secretary of Defense starting January 1, 2019. Patrick has a long list of accomplishments while serving as Deputy, & previously Boeing. He will be great!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 23 грудня 2018 р.
Як відомо, Меттіс написав лист про відставку президенту США Дональду Трампу, в якому зазначив, що йде, «тому що Трамп має право мати міністра оборони, з ким його погляди будуть краще узгоджені». Цей крок послідував після рішення Трампа вивести війська США з Сирії, що, як повідомляється, він зробив всупереч порадам Меттіса та інших радників з національної безпеки.


Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що міністр оборони США Джеймс Меттіс зробив «правильну і благородну річ», оголосивши про свою відставку.


Джерело: Deutsche Welle


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/tramp-ogolosiv-imya-novogo-ochilnika-pentagonu-555696.html”

loading