Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

У США почався шатдаун через суперечки про фінансування стіни на кордоні з Мексикою

У США почався шатдаун через суперечки про фінансування стіни на кордоні з Мексикою

У США через відсутність фінансування припинила роботу частина держустанов

У США припинили роботу деякі державні установи після того, як законодавцям не вдалося знайти вихід із бюджетного глухого кута, пише 22 грудня BBC.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв тривалий урядовий шатдаун (тимчасове зупинення), якщо демократи не погодяться виділити фінансування на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Президент США вимагає на проект стіни $5,7 млрд. Палата представників США схвалила фінансування, однак демократи в сенаті хочуть голосувати проти цієї статті у тимчасовому бюджеті, який діятиме до 8 лютого.

Трамп заявив, що сподівається уникнути такого сценарію і в останній момент укласти угоду. Він відклав різдвяну поїздку до Флориди, а сенатори поверталися до Вашингтона з усієї країни.

Фондові ринки США обвалилися у зв’язку з шатдауном.

Ідею побудувати стіну на кордоні з Мексикою Трамп озвучував під час своєї передвиборчої кампанії. Він стверджував, що багато нелегальних мігрантів, які прибувають до США через мексиканський кордон, є злочинцями.

У січні 2017 року Трамп заявив, що всі витрати з американського бюджету на будівництво стіни на кордоні з Мексикою буде відшкодовано нею пізніше. У Мексиці заявили, що не платитимуть "за цю дурну стіну".

У липні того самого року Палата представників Конгресу США проголосувала за виділення $1,6 млрд на стіну на кордоні з Мексикою.

За підрахунками міністерства внутрішньої безпеки США, будівництво та обслуговування стіни коштуватиме країні $33 млрд, повідомляла у січні 2018 року газета The Washington Post із посиланням на документ відомства. Проект планували завершити до 2027 року.

4 грудня Трамп заявив, що будівництво стіни на кордоні США з Мексикою коштуватиме $25 млрд і принесе велику вигоду.

11 грудня Трамп пообіцяв зупинити роботу американського уряду, якщо фінансування будівництва стіни не буде занесено в пакет державних витрат.

У січні 2018 року в США також був шатдаун. 20 січня федеральний уряд і держустанови у США зупинили роботу, оскільки Сенат не зміг ухвалити закон про державне фінансування. Проти закону проголосувала більшість сенаторів-демократів. Низка держустанов по всій країні припинила роботу, чиновників відправили в неоплачувану відпустку. Тоді Трамп підписав проект резолюції про тимчасове фінансування федерального уряду, що дало можливість відновити його роботу після 69 годин шатдауна.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-ssha-pochavsja-shatdaun-cherez-superechki-pro-finansuvannja-stini-na-kordoni-z-meksikoju-602477.html”

loading