Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Porsche представила повністю електричний Cayman Evolution

Porsche представила повністю електричний Cayman Evolution

Німецький преміальний бренд Porsche, що належить концерну Volkswagen, в рамках симпозіуму Electric Vehicle Symposium в німецькому місті Штутгарт представив повністю електричний спорткар Porsche Cayman Evolution. На жаль, модель представлена виключно в форматі концепту.

Згідно з інформацією європейських автомобільних видань, німецька компанія Porsche представила повністю електричний спорткар, який отримав назву Porsche Cayman Evolution.

Прототип, як зазначили експерти, заснований не на новому поколінні 718 Cayman, а на попередньої генерації. Яка носить внутрішньозаводське назву Porsche 981. Найважливішою відмінністю новинки став той факт, що замість рядного двигуна з шістьма циліндрами модель приводиться в рух електричним двигуном.

Розробники відзначили, що новий Porsche Cayman Evolution не втратив свої вражаючих динамічних характеристик. Більш того, показник розгону до першої «сотні» у електрокара становить 3,3 секунди, що на 0,9 секунди швидше, ніж у бензинового Cayman GT4.

Запас ходу нового Porsche Cayman Evolution становить близько 200 кілометрів, але, на жаль, модель не буде вироблятися серійно. Розробники відзначили, що готується до дебюту Porsche Mission E виявиться ще більш вражаючим електрокаром.loading