Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Мей допустила скасування Brexit

Мей допустила скасування Brexit

Вихід Великобританії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей допускає варіант зі скасуванням Brexit. Про це вона заявила 6 грудня, повідомляє Reuters.

За її словами, існує три варіанти розвитку подій: країна може покинути ЄС з ухваленою угодою, може вийти зі складу організації без угоди або ж зовсім може відбутися скасування Brexit.

Вона додала, що відкинути рішення британського народу, висловлене на референдумі, – це неправильний крок.

Голосування за угоду щодо Brexit має відбутися 11 грудня.

23 червня 2016 року відбувся референдум про вихід Великобританії з ЄС. Згідно з його підсумками, 51,9% британців проголосували за вихід країни зі спільноти, 48,1% – хотіли залишитися в ЄС. Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей відкидала можливість проведення другого референдуму щодо Brexit.

22 листопада 2018 року ЄС і Великобританія на рівні переговірників погодили 26-сторінкову декларацію про майбутні відносини.

24 листопада Великобританія та Іспанія досягли угоди щодо Гібралтару, яка дала змогу провести позачерговий саміт Євросоюзу.

25 листопада лідери ЄС погодили угоду про Brexit. Європейська рада запропонувала структурам Євросоюзу забезпечити набуття чинності документа з 30 березня 2019 року. Рада також схвалила політичну декларацію про основи відносин між Євросоюзом і Великобританією після Brexit.

Тепер угоду про Brexit повинні схвалити парламент Великобританії, Європарламент і парламенти всіх держав – членів ЄС.

Вихід Великобританії з ЄС заплановано на 29 березня 2019 року о 23.00 за лондонським часом (30 березня о 1.00 за Києвом). Перехідний період, під час якого будуть зберігатися торговельні зв’язки, має тривати до кінця 2020 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-mej-dopustila-skasuvannja-brexit-561229.html”

loading