Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Член Меджлісу заявив, що ФСБ чинить на нього тиск через родичів у Криму

Член Меджлісу заявив, що ФСБ чинить на нього тиск через родичів у Криму

Барієв: Я відкрито, зокрема й на міжнародному рівні, заявляю про свою позицію, про порушення прав людини у Криму

В окупованому Криму співробітники ФСБ Росії прийшли в будинок родичів члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва і викликали на черговий допит двох його сестер.

"В окупованому Криму до моїх близьких родичів (тато – 85 років, інвалід із 17 річним стажем, переніс три інсульти, моторна афазія, і дві сестри) знову навідалися ФСБешники. Учергове запросили сестер на допит до слідчого ФСБ", – написав він у Facebook.

За словами Барієва, так ФСБ намагається чинити на нього тиск через те, "що тисячі людей приєднуються до Міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність із кримськотатарським народом".

Член Меджлісу закликав Росію не тиснути на його близьких.

"Вони не мають жодного стосунку до моєї діяльності і моєї громадянської позиції. Я не ховаюся. Я публічний. Проживаю в місті Київ. Я відкрито, зокрема й на міжнародному рівні, заявляю про свою позицію, про порушення прав людини у Криму, які здійснює окупаційна влада", – додав він.


https://www.facebook.com/eskender.bariiev/posts/1921042684669584

Росія анексувала Крим і Севастополь після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.

Після анексії Криму, за даними правозахисників, ситуація з правами людини на півострові значно погіршилася. Під різними приводами, зокрема боротьби з екстремізмом, влада переслідує людей, які наважуються відкрито критикувати дії Росії на півострові, особливо кримських татар.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/-chlen-medzhlisu-zajaviv-shcho-fsb-chinit-na-nogo-tisk-cherez-rodichiv-v-krimu-553599.html”

loading