Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Погода на Київщині 10 листопада

Погода на Київщині 10 листопада

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині, 10 листопада, прогнозується суха та переважно ясна погода з температурами повітря в межах -2⁰…0⁰ вночі та +7⁰…+9⁰ вдень. Вітер південно-східний із швидкістю 3-5 метрів за секунду. Вранці можливий слабкий туман та заморозки


Про це повідомляє "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Миронівський, Рокитнянський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) десятий день листопада принесе переважно ясну погоду з поривами вітру 3–5 метрів за секунду та температурою -2⁰…0⁰ вночі, +7⁰…+9⁰ вдень. Без опадів.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) цілий день небо буде ясно, але незважаючи на це стовпчики термометрів досягнуть показників до -2⁰…0⁰ вночі та до +7⁰…+9⁰ вдень. Опадів не очікується, пориви вітру становитимуть в середньому 3-5 метрів за секунду.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) погода буде відносно прохолодною, але без опадів. Температура повітря буде -1⁰…0⁰ вночі та +7⁰…+9⁰ вдень, вітер південно-східний 3-6 метрів за секунду.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) приземний шар атмосфери прогріється розсіяною та прямою сонячною радіацією до +9⁰…+10⁰ вдень, але вночі вихолоне до -2⁰…0⁰. Швидкість вітру – 4-5 метрів за секунду. Без опадів.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) як і на всій території опадів не передбачається, температурні показники коливатимуться в межах -3⁰…0⁰ вночі та +7⁰…+9⁰ вдень. Вітер 4-6 метрів за секунду. Протягом дня буде ясно.Протягом дня можливі зміни.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/09/pogoda-na-kiyivshini-10-listopada/”

loading