Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Хіти тижня. "Жертва хунти" не хоче до в’язниці: Скандальну проросійську діячку Бережну після обшуку виносили на носилках (відео)

Хіти тижня. "Жертва хунти" не хоче до в’язниці: Скандальну проросійську діячку Бережну після обшуку виносили на носилках (відео)

Жінка звинуватила силовиків у тому, що вони її вдарили в живіт.

Олена Бережна "вийшла" з- квартири на носилках. Фото:скрін відео

Олену Бережну після обшуку в її квартирі у Києві забрала швидка. Мати загиблої екс-депутата "Партії регіонів" Ірини Бережної винесли на носилках. Журналістам, які її оточили, вона встигла прокоментувати звинувачення СБУ, повідомляють .

"Я абсолютно не займаюся ніякої протиправною діяльністю. Всі наші звіти абсолютно прозорі, вони знаходяться у відкритому доступі. Я не розумію, в чому мене звинувачують ... Ви бачили, що вони зробили з дверима, ви бачите, який бєспрєдєл твориться. Ви бачите, наскільки у нас люди безправні," — заявила вона.

Також Олена Бережна звинуватила силовиків у тому, що вони її вдарили в живіт.

Як повідомлялося раніше, СБУ прийшла з обшуками до матері загиблої екс-нардепа Ірини Бережної Олени вранці 6 листопада. Вона не відкривала двері, тому на допомогу покликали рятувальників і вони вирізали двері болгаркою. Другі двері виламували ногами. СБУ пояснила, що Бережна проходить у справі проросійських організацій — їздить до Росії, а після того влаштовує в містах України дестабілізуючі акції.

Спочатку Бережна пов’язувала обшуки з організацією акції біля пам’ятника радянському генералу Ватуніну 6 листопада — в 75-ту річницю визволення Києва від нацистів.

Як повідомлялося раніше, . За словами колишньої чиновниці, в офісі співробітники СБУ шукали докази сепаратистської діяльності Олени Бережної
Читайте також на сайті:

  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Зачем в Краматорске устраивают публичные облавы на "сепаров", — військовий експерт
  • Хіти тижня. Верещала, як недорізана свиня: Мати екс-регіоналки Бережної покусала поліцейського (відео) Хіти тижня. Верещала, як недорізана свиня: Мати екс-регіоналки Бережної покусала поліцейського (відео)
  • Лист до Лаврова, золото та зброя: СБУ показала, що знайшла в ході обшуку у Олени Бережної (фото) Лист до Лаврова, золото та зброя: СБУ показала, що знайшла в ході обшуку у Олени Бережної (фото)
  • Верещала, як недорізана свиня: Мати екс-регіоналки Бережної покусала поліцейського (відео) Верещала, як недорізана свиня: Мати екс-регіоналки Бережної покусала поліцейського (відео)


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-zhertva-khunty-ne-khoche-do-viaznytsi-skandalnu-prorosiisku-diiachku-berezhnu-pislia-obshuku-vynosyly-na-nosylkakh-video-253988.html”

loading