Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Видачу угорських паспортів у Береговому розслідують як державну зраду

Видачу угорських паспортів у Береговому розслідують як державну зраду

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження у зв’язку з фактами видачі громадянам України паспортів Угорщини в Береговому Закарпатської області за статтею про державну зраду.


Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області 28 вересня.


Зазначається, що прокуратура за повідомленнями в засобах масової інформації внесла відомості до ЄРДР та зареєструвала кримінальне провадження щодо умисного вчинення громадянами України діянь на шкоду суверенітетові, державній та інформаційній безпеці країни, що вказує на наявність ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК України — державна зрада.


Мова йде про відео, опубліковане на одному з центральних видань, в якому громадяни України, присягаючи на вірність іншій державі отримують паспорти громадян Угорщини.


При цьому, посадові особи установи де відбувались події, рекомендували приховувати факт отримання іноземного громадянства від державний структур України.


Здійснення досудового розслідування доручено СВ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.


Як повідомлялось, у відносинах України та Угорщини розпочалася нова криза. Її викликало відео з церемонії прийняття закарпатських мешканців у громадянство, яка проходила у консульстві в Береговому. На відео консул закликала закарпатців приховувати своє громадянство від української влади.


Голова МЗС України Павло Клімкін у зв’язку з цим заявив про можливість висилки угорського консула в Береговому.


Детальніше про це – у статті "100 тисяч вірних Угорщині: історія та приховані деталі паспортного скандалу на Закарпатті"


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/28/7193524/”

loading