Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Під Маріуполем на міні підірвалась вантажівка з військовими

Під Маріуполем на міні підірвалась вантажівка з військовими

""

Під Маріуполем на міні підірвалася вантажівка з військовими. Поранення отримали двоє бійців. На північній ділянці маріупольського напрямку, у районі Мар’їнки і Красногоровки бойовики обстріляли позиції наших військових із кулеметів та мінометів.


На цій дорозі знаходиться один з спостережних наших постів, а далі там — вже сепаратисти. З прес-офіцером 14 бригади обходимо позиції під Красногорівкою. Удень тут практично ідеальна тиша. Тільки з боку Мар’їнки доносяться короткі черги і час від часу вибухи. Перемир’я тут ніколи не було, каже офіцер.


«Постійно фактично. От вчора були міномети, наскільки я знаю , то 5 мін впало, вісімдесятка», — каже прес-офіцер 14 бригади ЗСУ Владислав Якушев.


Крім бойовиків, у наших військових з’явився ще один ворог — відлига. На Донбасі плюсова температура. Земля буквально кілограмами налипає на взуття, в окопах і бліндажах — сирість.


«Гумові чоботи виручають? Так, але вночі в них холодно. Теж біда — кому видали, кому не видали, я от купляв. Причому на базарі і воєнні чоботи продаються».


Але в плині фронтових буднів наші хлопці не забувають і про свята. В окопах лунають щедрівки, а гостей і бійців рясно посипають зерном.


«Сійся , родися жито пшениця і усяка пашниця. Щоб у вас голова не боліла, щоб цього року до вас дембєль прийшов, хлопці. Всього, всього найкращого вам».


Доводиться виявляти і армійську кмітливість. Ось так, з волонтерської буржуйки хлопці зробили справжню коптильню. На святковий стіл Олег вирішив накоптити сала, його теж передали волонтери.


А такий подарунок для бійців — найцінніший. Цю коробку із саморобними листівками, цукерками та печивом надіслали школярі із Черкас. Усередині кожної аплікації вірш. Їх бійці читають, ледь стримуючи сльози.


«За мужність, силу і відвагу, за волю неньки України прийміть уклін наш і повагу, живим вернутись до родини. Слава Україні! Героям Слава! 3-Б клас, номер 33, Черкаси».


До обстрілів і тяжких фронтових умов хлопці вже звикли. Вони готові боротися і далі. Головне, щоб у мирному житті про них не забували.
loading