Сайт продается

Цена: 550$

Обращатся : [email protected]

Експерти назвали вітамін, який ефективно захищає від розвитку раку шкіри

Експерти назвали вітамін, який ефективно захищає від розвитку раку шкіриДослідниками було визначено, що знизити ризик плоскоклітинного раку шкіри ефективно допомагає активне споживання вітаміну А.

Об этом сообщает Устинов троллит


Вчені з США (Браунський університет, Гарвардська медична школа) і Південної Кореї (Університет Інье) вивчили зв’язок між споживанням вітаміну А і ризиком плоскоклітинного раку, другого за поширеністю виду раку шкіри людини. Дане захворювання характеризується аномально швидким ростом клітин, які складають зовнішній шар шкіри.


Щоб визначити, чи може дієтичне споживання вітаміну А захистити від раку шкіри, наукові фахівці проаналізували дані більше 48 000 чоловіків і 75 000 жінок, про їх роботу детально розповів журнал JAMA Dermatology. Було визначено, що більш високий рівень вітаміну А в раціоні харчування пов’язаний зі зменшеним ризиком розвитку плоскоклітинного раку шкіри, незалежно від статевої диференціації.


«Зниження ризику даного типу раку шкіри ми зафіксували у тих учасників, чиє харчування відрізнялося значним споживанням ретинолу і каротиноїдів: бета-криптоксантин, лікопену, лютеїну, зеаксантину», – розповіли дослідники.


Їх остаточний висновок такий: збільшення вітаміну А в раціоні може ефективно захищати людину від виникнення плоскоклітинного раку.


За словами експертів, вітамін А можна знайти в різних продуктах – його багатими джерелами є молочка, риба, м’ясо, субпродукти. Каротиноїди, які метаболізуються організмом в ретинальну і ретиноєву кислоти (активні форми вітаміну А) у великій кількості містяться в апельсинах, моркві, шпинаті.


Медики нагадують, що вітамін А також ефективно підтримує здоров’я органів зору, допомагаючи правильно функціонувати мембранам рогівки. Крім цього, відіграє важливу роль у формуванні та підтримці інших органів – серця, нирок, легенів.
Джерело статті: “http://wworld.com.ua/health/70534”

loading